SenLove Fabryka Przytulności
Krótka historia powstania smokozaura.

Krótka historia powstania smokozaura.

Czy wiesz, że pracownia senlove jest jedynym producentem smokozaurów? Dlaczego? Ponieważ to ja wymyśliłam nasz najpopularniejszy produkt, a stało się to całkiem przypadkowo ;) Trudno w to uwierzyć, ale smokoprzyjaciej wyszedł już po pierwszym odszyciu i ma się całkiem dobrze aż do dzisiaj.

czytaj całość »
Czy baldachim jest potrzebny?

Czy baldachim jest potrzebny?

Czy baldachim do łóżeczka jest potrzebny? A może jest niezbędnym elementem wyposażenia dziecięcej sypialni? Ile użytkowników tyle opinii, ale pamiętajmy dla kogo kupujemy baldachim! Jeżeli szukasz trafionego prezentu dla dziewczynki, koniecznie wejdź. Kliknij i przeczytaj jakie są zalety podwieszanego namiotu.

czytaj całość »
Co wybrać zamiast dostawki, gdy chcesz spać z noworodkiem?

Co wybrać zamiast dostawki, gdy chcesz spać z noworodkiem?

Młodzi rodzice chwilę przed pojawieniem się dziecka na świecie stają przed dylematem- w jaki sposób opiekować się noworodkiem w nocy? Przyzwyczajać go do spania blisko rodziców, a później się męczyć przeprowadzając maluchy do swoich pokojów? Czy może postawić na swoją wygodę i komfort spania blisko noworodka, minimalizując konieczność nocnego wstawiania? Kliknij i zobacz co proponujemy?

czytaj całość »
Dlaczego Twój produkt jest jedyny na świecie? Proces poznaj proces produkcji w Senlove!

Dlaczego Twój produkt jest jedyny na świecie? Proces poznaj proces produkcji w Senlove!

1. Pomysł, czasem niespodziewana inspiracja lub niecodzienna prośba klienta. Później często wielogodzinne planowanie i szukanie odpowiedzi na pytania: z jakiej tkaniny, jakiej wielkości, jakie kolory, jaki kształt itd. Pomysł przelewam na papier, najpierw tworząc rysunki i szkice.

2. Następnym krokiem jest przeniesienie rysunku na papierowy szablon, który będzie wzorem do wycinania tkaniny. Często jest tak, że po pierwszym próbnym odszyciu okazuje się, że “coś” nie układa się lub nie ma założonego kształtu. Wtedy poprawiam szablon i znów robię próbne odszycie.

3. Gdy szablon jest perfekcyjnie dopracowany, linię cięcia elementów produktu przenosimy na tkaniny, wszystko robimy samodzielnie, ręcznie i dla pojedynczych sztuk

4. Wykrajanie Kroimy tkaninę. Używamy jedynie tkanin z certyfikatami Oeko Tex standard 100 oraz TUV Rheinland, które potwierdzają bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas użytkowania produktu. Zdecydowana większość tkanin, z których korzystamy pochodzi od polskich producentów, zwracamy na to szczególną uwagę podczas dobierania materiałów. Zaraz po wycięciu wszystkich niezbędnych elementów są one dekatyzowane poprzez prasowanie specjalnym żelazkiem- generatorem pary, który wyrzuca duże ilości bardzo gorącej pary wodnej pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu procesowi tkanina nie powinna kurczyć się w praniu przy zastosowaniu rekomendowanych sposobów pielęgnacji.

czytaj całość »
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl