SenLove Fabryka Przytulności

Dlaczego Twój produkt jest jedyny na świecie? Proces poznaj proces produkcji w Senlove!

POMYSŁ

Pomysł, czasem niespodziewana inspiracja lub niecodzienna prośba klienta. Później często wielogodzinne planowanie i szukanie odpowiedzi na pytania: z jakiej tkaniny, jakiej wielkości, jakie kolory, jaki kształt itd. Pomysł przelewam na papier, najpierw tworząc rysunki i szkice:

 

 

RYSUNEK

Następnym krokiem jest przeniesienie rysunku na papierowy szablon, który będzie wzorem do wycinania tkaniny. Często jest tak, że po pierwszym próbnym odszyciu okazuje się, że “coś” nie układa się lub nie ma założonego kształtu. Wtedy poprawiam szablon i znów robię próbne odszycie:

 

SZABLON

Gdy szablon jest perfekcyjnie dopracowany, linię cięcia elementów produktu przenosimy na tkaniny, wszystko robimy samodzielnie, ręcznie i dla pojedynczych sztuk:

  

 

WYKRAJANIE

Kroimy tkaninę. Używamy jedynie tkanin z certyfikatami Oeko Tex standard 100 oraz TUV Rheinland, które potwierdzają bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas użytkowania produktu. Zdecydowana większość tkanin, z których korzystamy pochodzi od polskich producentów, zwracamy na to szczególną uwagę podczas dobierania materiałów. Zaraz po wycięciu wszystkich niezbędnych elementów są one dekatyzowane poprzez prasowanie specjalnym żelazkiem- generatorem pary, który wyrzuca duże ilości bardzo gorącej pary wodnej pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu procesowi tkanina nie powinna kurczyć się w praniu przy zastosowaniu rekomendowanych sposobów pielęgnacji.

 

HAFT

Ręczny haft Wiele naszych produktów posiada buźki i oczka, są one ręcznie haftowane przez nasze krawcowe. Również chwościki w ogonkach smokozaurów same zaplatamy.

 

 

ZSZYWANIE

Kolejnym krokiem jest estetyczne zszywanie poszczególnych elementów wykroju, do tego celu stosujemy bardzo często szwy elastyczne. Korzystamy wyłącznie z nici posiadających certyfikat Oeko Tex standard 100. Produkty od senlove szyte są na nowoczesnych przemysłowych maszynach do szycia, które dają gwarancję solidnego wykonania.

 

 

HIPOALERGICZNE WYPEŁNIENIE

Gdy produkt jest już dokładnie zszyty, wypełniamy go hipoalergicznym puchem silikonowym. Zszywamy pozostawiony otwór- bardzo często ręcznie, następnie znów prasujemy produkt by nie trafił w Twoje ręce zagnieciony.

 

WYSYŁKA DO CIEBIE

Kolejne etapy to przygotowanie wysyłki, tutaj w akcję wkracza nasza obsługa klienta. Wystawiamy rachunki i drukujemy listy przewozowe. Następnie produkt pakujemy w opakowanie, które zabezpiecza przed ewentualnym zniszczeniem podczas podróży oraz w papierowy karton. Tak zapakowana paczuszka oczekuje na zaprzyjaźnionego Pana kuriera z InPostu, który ją od nas odbiera. Produkt najczęściej trafia w Twoje ręce już następnego dnia roboczego.

 

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl