SenLove Fabryka Przytulności

O nas

Krótka historia- czyli jak bambilandia stała się senlove...

Jesienią 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę pod nazwą "Bambilandia Pracownia Kreatywna", zaczęło się od ręcznie robionych gryzaczków i zawieszek do smoczków. Traktowałam to hobbystycznie jako dodatek i urozmaicenie rutyny dnia codziennego przy kilkumiesięcznej córeczce. Z czasem przybywało klientów i rozszerzałam swoją ofertę, przełomowy okazał się maj 2018 roku gdy zdecydowałam się wkroczyć na wymarzoną ścieżkę.

Jednym z pierwszych projektów był ochraniacz do łóżeczka- jamnik. Wstępne modele szyłam długimi godzinami, dopracowując wykroje, szukając odpowiednich tkanin i planując dalsze prace. Później skupiłam się na warkoczach, baldachimach i pozostałych tekstyliach, które stopniowo pojawiały się w mojej ofercie. Dokładnie rok później podjęłam decyzję o założeniu sklepu internetowego i zmiany nazwy marki na "SenLove Fabryka Przytulności".

                           

Dziś już nie zrobię dla Was gryzaczka ale smokozaura ;) pamiętajcie marzenia się spełniają, czasem tylko trzeba małego kopniaka. W tym miejscu dziękuję mojej drugiej "brzydszej" połówce- D. gdyby nie Ty nie robiłabym tego co kocham.

Jeżeli ktoś z Was trafił na tą stronę za pośrednictwem facebooka, Instagrama, OLX, Allegro, Pakamery, Artyferii czy Artillo poniżej dla potwierdzenia zamieszczam bezpośrednie linki do moich butików i profili na tych stronach. Zachęcam do przejrzenia pozytywnych opinii oraz rekomendacji, które zostawili Kupujący.

https://www.facebook.com/SenLoveFabrykaPrzytulnosci/

https://www.instagram.com/senlove.pl/

allegro

pakamera

artillo

Dzięki Waszemu zaufaniu już kolejny rok szyjemy dla Was. Jest nam niezmiernie miło, że zostawiacie recenzje i opinie zarówno o mojej pracowni jak i produktach. Tym bardziej jestem dumna, że są to pozytywne opinie, bo zadowolenie maluchów jest najważniejsze. Nie ma nic wspanialszego jak błysk w oku dziecka gdy dostaje prezent.

Opinie w google: link

Recenzje facebook: link

Zapraszam do zakupów ;)

Monika

 

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl