O firmie

Jesienią 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę pod nazwą "Bambilandia Pracownia Kreatywna", zaczęło się od ręcznie robionych gryzaczków i zawieszek do smoczków. Traktowałam to hobbystycznie jako dodatek i urozmaicenie rutyny dnia codziennego przy kilkumiesięcznym dziecku. Z czasem przybywało klientów i rozszerzałam swoją ofertę, przełomowy okazał się maj 2018 roku gdy zdecydowałam się wkroczyć na wymarzoną drogę biegnącą do maszyny do szycia.

Jednym z pierwszych projektów był ochraniacz do łóżek- jamnik. Pierwsze modele szyłam długimi godzinami, dopracowując wykroje, szukając odpowiednich tkanin i planując dalsze prace. Później skupiłam się na warkoczach, baldachimach i pozostałych tekstyliach, które stopniowo pojawiały się w mojej ofercie. Dokładnie rok później podjęłam decyzję o założeniu sklepu internetowego i zmiany nazwy marki na "SenLove Fabryka Przytulności".

Jeżeli ktoś z Państwa trafił na tą stronę za pośrednictwem facebooka, Instagrama, OLX, Allegro, Pakamery czy Artillo poniżej dla potwierdzenia zamieszczam bezpośrednie linki do moich butików i profili na tych stronach. Zachęcam do przejrzenia pozytywnych opinii oraz rekomendacji, które zostawili Kupujący.

https://www.facebook.com/SenLoveFabrykaPrzytulnosci/

https://www.instagram.com/senlove.pl/

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/lXglJ/

https://allegro.pl/uzytkownik/kopyska?order=m&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-3-1123

https://www.pakamera.pl/bambilandia-0_s12416187.htm

https://artillo.pl/sklep/kopyska.html

 

Zapraszam do zakupów ;)

Monika

 

                           

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl