SenLove Fabryka Przytulności

Czas realizacji zamówienia

Czas od zaksięgowania wpłaty do wysłania paczki, wynosi najczęściej od 3 do 15 dni roboczych. Na karcie każdego produktu podana jest informacja z aktualnym terminem wysyłki.

W sytuacji gdy z powodów niezależnych ode mnie czas realizacji zamówienia wydłuży się, niezwłocznie informuję Państwa mailowo lub telefonicznie.

Każdy produkt posiadający status "na zamówienie" wykonywany jest indywidualnie pod zamówienie po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie. W przypadku towarów dostępnych od ręki, wysyłka następuje w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty. Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DPD lub InPost, czas dostawy określa przewoźnik ale najczęściej jest to 2 dni robocze.

Przy płatności zwykłym przelewem internetowym cas realizacji zamówienia wydłuża się o okres czasu gdy wpłata jest księgowana- nawet do 3 dni.

W przypadku płatności karta płatniczą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

W przypadku zamówień łączonych- produktów na zamówienie z różnym czasem realizacji oraz "dostępnych od ręki", wszystkie produkty wysyłam w jednej paczce, a czas realizacji zamówienia jest taki jak najdłuższy czas realizacji zakupionych produktów.

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty wykonuję sama w zaciszu domowej pracowni, często występują w pojedynczych egzemplarzach oraz mogą się od siebie różnić w nieznacznym stopniu- co nie umniejsza wartości produktu. Czasem jednak wprowadzam udoskonalenia, które tylko sprawiają, że zakupiony przez Państwa produkt jest bardziej doskonały. Jeżeli życzą sobie Państwo modyfikację oferowanego przedmiotu proszę o wiadomość PRZED zakupem, większość Państwa życzeń jestem w stanie wykonać.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl