SenLove Fabryka Przytulności

Czas i koszty dostawy

 • Darmowa dostawa dla zamówień od 400 zł.
 • Czas przygotowania zamawianych produktów podany jest na karcie produktu. Jeżeli zamawiasz kilka rzeczy to proszę sprawdź najdłuższy termin- najprawdopodobniej zamówienie będzie przygotowane na tą datę. W kartach produktów podane są dni robocze liczone od następnego dnia roboczego po dniu gdy wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie.
Przykład: jeżeli 20 stycznia zamawiasz kokon (czas realizacji 4 dni) i płacisz zwykłym przelewem, to wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie najprawdopodobniej 21 stycznia (następnego dnia roboczego). Czas realizacji liczony jest więc od 22 stycznia (4 dni robocze). Paczka zostanie nadana 27 stycznia (soboty i niedzieli nie wliczamy). Czas dostawy 1-2 dni robocze.
 • Jednakże, w sytuacji gdy potrzebujesz zamówienie na konkretny termin np urodziny dziecka, to proszę o wpisane w uwagach, że paczka musi dotrzeć na określoną datę. Jeżeli nie jesteś pewien czy paczka dojdzie to najlepiej zadzwoń do mnie, podam jaka jest aktualna sytuacja w naszej pracowni i kiedy dokładnie będziemy mogły nadać Twoje zamówienie. Wystarczy sms jeżeli nie chcesz dzwonić ;)
 • I jeszcze jedna uwaga- wszystkie produkty szyjemy na zamówienie, nie mamy magazynów, nie importujemy i nie handlujemy tekstyliami. Produkujemy je samodzielnie. Bardzo proszę o przemyślane zakupy i uszanowanie naszej rzemieślniczej pracy. Prawo nakłada na nas obowiązek umożliwienia zwrotów kupującym, jednak gdy produkt jest na Twoje życzenie personalizowany lub modyfikowany, możemy zwrotu nie przyjąć. Szczegóły dostępne są do wglądu w zakładce "Regulaminy"- link w stopce strony.
 • Koszt wysyłki uzależniony jest od gabarytów zamówienia, wynosi odpowiednio 16 zł za kuriera i 14 zł za paczkomat.

  Baldachimy ze względu na średnicę obręczy nie mieszczą się do paczkomatów dlatego zawsze wysyłamy je kurierem.

  W sytuacji gdy zamawiasz kilka produktów dużych gabarytowo np. poduszki, kokon, matę i baldachim wszystkie zamówione produkty wyślemy w 1 paczce- kurierem.

  W przypadku produktów, które zmieszczą się do paczki max 64cm x 48cm x 40cm, wysyłamy również paczkomatami InPost- wtedy w koszyku taka opcja jest udostępniona.

  Czas dostawy:

Kurier 16 zł InPost 1-2 dni robocze
Paczkomat 14 zł InPost 1-2 dni robocze
 
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl